Masáže

 

Vyberte si Švédskou masáž nebo relaxační masáž. Uklidněte bolavé svaly a uveďte své tělo do tolik potřebného stavu klidu a blaženosti.
Švédská masáž v Blansku
Hluboká tkáňová masáž uvolňuje zatuhlé uzly ve svalech a přináší rychlejší, větší uvolnění namáhaných svalů oproti běžné klasické masáži. Umožní celému tělu relaxovat s hlubokými tkáňovými manipulacemi a dlouhými hladícími pohyby. Řadí se mezi sportovní masáže.
U klienta se zaměřuje na přetěžované svaly. Při pravidelné švédské masáži se pokožka i svalstvo stává pružnější, přichází příjemné uvolnění, odezní bolest zad a dalších navazujících zdravotních problémů.
Relaxační masáž v Blansku
Havajská masáž, založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění.
Vůně aromatických olejů dokreslené jemnou hudbou zpříjemní chvíle, kdy budete moci relaxovat. Zažijete příjemný tělesný i duševní odpočinek.
Každá masáž bude pracovat na snížení stresu, zvýšení krevního oběhu, podpoře regenerace svalů, odstranění bolestí, posílení imunity a zmírnění nepohodlí dlouhými a uklidňujícími tahy.
V závislosti na vašich preferencích může masér upravit tlak hnětení a tahů, aby vám poskytl co nejlepší péči o tělo.
 
Možnosti plateb: hotově, bankovním převodem, kartou
Objednávky na mobilním čísle: 777 925 617 – Ondřej Čípek,