Reference od klientů

Bez cenzury.

18.10.2022

Děkuji moc za včerejší lekci pilates a pomoc při blokaci krční páteře. Je to o hodně lepší. Jsi úžasná.

Lucie Menšíková


14.10.2022

Dnes jsem byla poprvé na havajské masáži. Byla jsem velmi překvapená. Masáž je moc příjemná a uvolňující. Určitě doporučuji. Ondro, děkuji 🤩

Jana Ehrenbergerová


Studio Pilates Blansko jsem začala navštěvovat na doporučení před několika lety kvůli bolestem zad. I když i před tím jsem cvičila, teprve Jarka mě naučila provádět cviky, které mi pomáhají, správně. Bolesti zad jsou minulostí a já jsem se kromě odstranění bolestí naučila i lépe rozumět svému tělu. Pokaždé se těším a užívám si cvičení pod vedením vždy usměvavých, příjemně naladěných a profesionálně připravených instruktorů Jarky a Ondry. Cvičení v Pilates Blansko můžu všem doporučit.

Alena Šparlinková


Stále mě bolely záda ze sedavého zaměstnání krční páteř a bedra úplně zatuhlé. Kamarádka mi doporučila studio Pilates v Blansku. Toto studio již navštěvuji několik let. Tady jsem pochopila od profesionálních lektorů, jak je pravidelné cvičení důležité. Zpevnění všech svalů celého těla, břišních svalů a svaly pánevního dna. Cvičení jsou pomalá v různých kombinacích síly a zátěže s malými pomůckami i bez nich což mě velice vyhovuje. Velké a úpřímné poděkování hlavně Jarce i Ondrovi za jejich velkou píli a trpělivost, že mě vše naučili. Celkové uvolnění, hlavně i psychiku. Studio Pilates doporučuji všem.

Valouchová Zdenka


Studio navštěvuji už 5 roků a mohu všem vřele doporučit. Profesionální a odborný přístup spolu s dobrou náladou nás provází každičkou hodinou. Kdo chcete udělat něco pro své tělo, zde jste na správné adrese. Mám sedavé zaměstnání a pravidelné hodiny pilates mi velmi pomáhají od bolestí zad. Každá hodina je jiná, cvičíme s pomůckami se zaměřením na problematické části těla. Doporučuji, za mě maximální spokojenost.

Jana Pernicová


Do studia Pilates Blansko jsem začala chodit kvůli dlouhotrvajícím bolestem zad a levé nohy.
Navštěvovala jsem individuální hodiny a učila se správně dýchat, zapojovat střed těla a protahovat zkrácené svaly. Moc si vážím milého a profesionálního přístupu obou lektorů, Jarky i Ondřeje. Měli se mnou velkou trpělivost a naučili mě poslouchat svoje tělo. Pomalé cvičení mě nikdy moc nebavilo, ale tady jsem zjistila, že mi to moc prospívá. Takže cvičím dál, i když už dneska zase můžu chodit na túry a jezdit na kole. Mooc děkuji ��

Mgr. Pavlína Šebelová

Poznámka: Během 3 měsíců se Pavla postavila na nohy a s výhřezem plotýnky, dělá vše, protože se dokázala zakousnout a denně cvičila. Velká poklona. Jarmila


Studio Pilates Blansko? Kolegyně s bolavými zády si v práci pochvalovala nějakou paní Čípkovou, že jen cvičení s ní jí pomáhá od bolesti. Tak jsem se také zkusila objednat – no, a stala jsem se pravidelnou návštěvnicí. Příjemné prostředí, dobrá dostupnost a rozumné termíny na objednání. To jistě, ale hlavní devizou studia jsou osobnosti obou hlavních lektorů, Jarky a Ondry. Oba v oboru vzdělaní, fundovaní, empatičtí a sami o sobě reklamou na cvičení a životní styl, který předávají. Skvělé jsou i workshopy na různá témata, ať už vedená Jarkou, nebo externími osobnostmi.
Ráda se ve studiu nechám hýčkat, i když se u toho někdy zapotím a zadýchám. Ale vím, že mě díky kvalitně vedenému cvičení nebude nic bolet. A ještě mi to v mém věku rozhodně prospěje. S vděčností a díky

Mgr. Lenka Sotáková


Studio Pilates je super. Majitelka je fajn, skvěle poradí, má empatický přístup i k nám, co cvičíme a moc nám to nejde. Studio je výborně organizováno. Teď cvičím s Ondrou, mám individuální lekce. Cvičení je výborné, mám bolavá záda a úžasně pomáhá i díky tomu, že Ondra je přizpůsobil přímo pro mě. Chodím sem ráda, studio je výborné pro mladší i starší. A mimochodem Ondra je výborný masér pro bolavá záda.

Zdeňka – 65+ let


Studio Pilates Blansko navštěvuji od jeho založení a důvodem byly bolesti zad, kterými trpím od dětství. Navštěvuji skupinové a individuální lekce (reformer). Má počáteční nedůvěra k pomalým, protahovacím a posilovacím cvikům brzy pominula s tím, jak mě záda postupně přestávala bolet a vracela ohebnost. Díky tomu se dnes můžu věnovat i dalším sportům bez většího omezení. Jarka i Ondra jsou moc milý a hlavně profesionální, mají přátelský přístup a po těch letech co se známe jsou to spíše kamarádi než lektoři. Jako bonus studio 2x ročně pořádá víkendové cvičící pobyty, které jsou super.

Ing. Jaroslav Gric

Poznámka: Jaroslav přišel do studia s diastázou, bolestmi zad a skoliózou. Jenže to nevnímal. Po čase, když navštěvoval skupinové lekce se přidal dlouhodobý problém s pravým tenisovým loktem a pravým kolenem, takže dostává na doma úkoly, které plní. Dnes se dotkne země v předklonu a je mobilnější než mnoho jiných z vás. A tím může sportovat dál, pro příklad: navštěvuje HIIT tréninky, účastní se maratónů.


Do studia Pilates Blansko jsem se dostala před třemi lety na doporučení od kolegyň z práce. Již třetím rokem tam chodím na individuální lekce. Za tu dobu jsem si díky úžasnému přístupu Jarky našla zpět cestu ke cvičení! Naučila se dýchat a vlastně i hýbat, ale je to běh na dlouhou trať! Ovšem se správnými parťáky je to moc fajn jízda! Každý týden se těším na svou lekci…. Je to jako droga! 😉 postupně jsem přidala i masáže u Ondry a doporučuju kudy chodím… Takže pokud jste si dali slib, že začnete s cvičením, tak neváhejte a necvičte blbě! Cvičte s Pilates Blansko! 

Romana

Poznámka: Romana je šikulka a kromě toho jsem získala šikovnou školitelku v oboru aromaterapie.:)