Skupinové lekce

PILATES

Je cvičení typu Body and Mind. Což znamená, že vyžaduje vaši plnou koncentraci, ale na oplátku přináší fantastické výsledky. Pod správným vedením můžete za minimální čas dosáhnout maximálních výsledků a není přitom nutné trávit hodiny cvičením.           
Tento systém je sestaven s cílem obnovit zdravé držení těla a vytvořit nové pohybové návyky, které umožní volný pohyb bez nadměrného svalového napětí.   
Charakteristický je důraz na přesnost provedení jednotlivých dílčích pohybů každého cviku s dechem a koncentrací.
Pilates je metoda vhodná, bezpečná a účinná pro udržování tělesné kondice v jakémkoliv věku, má rehabilitační účinky.

FYZIO PILATES

Fyzio pilates v sobě kombinuje prvky vývojové kineziologie, pilates, myofasciálních řetězců a jejich uvolňování, nastavení držení těla, rehabilitačních cviků. Stejně tak jako pilates, vyžaduje plnou koncentraci a správnost provedení cviků.

MOBILITA

Bolesti kyčlí někdy způsobí bolest v oblasti bederní části zad, SI skloubení. Zatuhlý hrudník může způsobit bolesti lopatek, či ramen, bolesti krční páteře zase třeba tenisový loket. Mobilita je rozpohybování velkých kloubů v jejich správném nastavení a opírá se i o uvolněné fascie.

THERAPY JÓGA

Jóga Blansko. Nejsem klasický jogín, cvičím jógu zdravě s vybranými ásany, respektuji tělo a jeho přirozenost. Therapy jóga v podvečer. Kdy jindy se zastavit a zrovna jít spát. Uvolníme tělo a mysl za pomocí aromaterapie, meridiánů, vhodných cviků, muzikoterapie. Bereme tělo jako celek. Trochu posílení je zdrávo, však závěrečná meditace to vše vynahradí.

VÝVOJOVÁ KINEZIOLOGIE – DNS

Založená na vývojových řadách dítěte od Prof.Paed Dr.Pavla Koláře, Ph.D.. Jsem certifikovaný lektor institutu pražské školy. V této lekci najdete aktivní cvičení ve vývojových řadách, naučíte se co je brániční dech a stabilita těla, centraci kloubů, cvičení v přechodové fázi, cvičení v držené poloze. K čemu je tato lekce? Klienti navštěvující tuto hodinu dosahují pokroky ve všech oblastech pohybu a při kontrolách na neurologii, fyzioterapii nebo rentgenu jsou pozitivně přijímaní a chváleni.

PILATES INTERVAL

Posilovací lekce. Chci posilovat a spalovat, omezuje mě koleno nebo nadváha. Šetrná lekce, vycházející z prvků pilates. Nevěříte, že se dokážete zapotit? Cviky jsou seskládané, aby tělo spalovalo kompletně. Šest cviků 45 sekund a třemi koly s 15 sekundovou pauzou. Dostatečný strečink a je hotovo.

POWER JÓGA

Power jóga v Blansku. Posilovací lekce silové jógy. Nebaví Tě jen tak ležet, ale chceš cvičit jógu, aby se také něco dělo. Určitě zvol. Lekce, i když se nezdá je spalovací i s trochou relaxace na konci.